Güncel Haberler

Başkan çerçioğlu Söke Bağarası salı pazarında vatandaşlarlar buluştu – GÜNDEM

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Söke Belediye Başkanı Mustafa İberya Arıkan ile birlikte Söke Bağarası Salı Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu. Üreticiler ve vatandaşlar Çerçioğlu’nu büyük ilgiyle karşıladı.

Vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’nin Aydın genelinde yaptığı yatırımlardan oldukça memnun kaldıklarını belirterek Çerçioğlu’na teşekkür etti. Çerçioğlu, yapılan yatırımların önümüzdeki dönemde de artarak devam edeceğini söyledi.

Markette fiyatların çok yüksek olmasından şikayetçi olan vatandaşlar, Çerçioğlu’na market sepetlerinin boş olduğunu söyledi. Pazarlamacılar üretimde zorluk yaşadıklarını söyledi. Tarım beldesi Aydın’da üreticiler üretimin çok daha fazla olması gerektiğini söylüyor; Mazot, gübre ve elektrik gibi üretim maliyetlerinin yüksek olmasından şikayetçiydi. Her gün enflasyonun altında ezildiğini iddia eden vatandaşlar, ekonominin giderek kötüleştiğini söyledi. Piyasa katılımcıları da vatandaşların yüksek enflasyonla karşı karşıya olduğu konusunda hemfikir olduklarını söyledi.

Markette alışveriş yapan genç, evlenmek istediğini ancak uzun yıllardır işsizlik nedeniyle bunu yapamadığını söyledi. Çerçioğlu da gençle aynı görüşte olup, bugün Türkiye’nin en büyük sorununun işsizlik olduğunu söyledi.

Pazar esnafından alışveriş yapan Çerçioğlu, vatandaşlara hak verdiklerini belirterek; Her vatandaşa destek olmaya devam edeceklerini vurguladı.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu