Güncel Haberler

İnci Taneleri’nde şaşırtan Ramazan kararı… Ne dans ne pavyon var!

Sevilen dizi İnci Taneleri’nde Ramazan için sürpriz bir karar alındı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin yeni bölümünde köşk sahnesinin olmayacağı doğrulandı. Detaylar burada…

YENİ BÖLÜMDE PAVION SAHNE OLMAYACAK

Kanal D’nin perşembe akşamına damgasını vuran İnci Taneleri dizisi sekizinci bölümü yarın akşam (14 Mart 2024 Perşembe) izleyicisiyle buluşacak.

BKM’nin İnci Taneleri’ndeki pavilyon dansı sahnelerinde Dilber’in (Hazar Ergüçlü) fenomen olduğu sahneye Ramazan nedeniyle ara verileceği ortaya çıktı. Yılmaz Erdoğan’ın yazıp başrolünde yer aldığı dizinin yarın ekrana gelecek bölümünde köşkte sahne yok.

i2

Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in üstlendiği dizide hastaneden çıkan Dilber, oğlunun yanına gelmesiyle rahat bir nefes alacak.

i3

Dizinin yeni bölümünde Dilber’in hedefi sorunlu kocası Zahir’den (Mustafa Yıldıran) kurtulmaktır. Bunun için planlar yapacaktır. Azem (Yılmaz Erdoğan), oğlu Cihan (Kubilay Aka) ile diyalog kurma fırsatını arayacaktır. Bu durum Cihan’ın kafasını karıştıracaktır. Bu arada Azem, Piraye’nin (Selma Ergeç) ailesiyle aynı yerde çalışmayı reddedecektir. Bunun üzerine Piraye, Azem’e reddedemeyeceği bir teklifte bulunacaktır.

i1

Dizinin gelecek bölümlerinde pavyon dansı olup olmayacağı şimdilik merak konusu.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İkizimi kaybettim!  Oscar'larla şaşırtıcı benzerlikİkizimi kaybettim! Oscar’larla şaşırtıcı benzerlik
İsyan etti: İsyan etti: “Bu büyük bir haksızlık…”
Yaşlılar şaşkına döndü!  Onu görenler tanıyamadıYaşlılar şaşkına döndü! Onu görenler tanıyamadı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu