Güncel Haberler

İsrail, yardım bekleyen Filistinlileri vurdu! Çok sayıda ölü ve yaralı var

Gazze Sağlık Bakanlığı Sözcüsü Eşref El Kudra, yaptığı yazılı açıklamada, İsrail güçlerinin Gazze’nin kuzeyinde açlıktan ölmek üzere olan yüzbinlerce insana karşı sistematik bir soykırım savaşı yürüttüğünü söyledi.

“KORKUNÇ BİR KATLİAM”

Kudra, İsrail güçlerinin Gazze şehrinin güneyindeki El-Kuveyt geçiş noktasında “korkunç bir katliam” gerçekleştirdiğini, bu katliamda çok sayıda kişinin öldürüldüğünü ve yaralandığını söyledi.

118 KİŞİ İNSAN HAYATI

Bugün Gazze Şeridi’nin orta kesimindeki Deir Belah’ta İsrail ordusunun insani yardım aracına düzenlediği saldırı sonucu 9 kişi öldü, onlarca kişi yaralandı.

İsrail ordusu daha önce de 29 Şubat sabah saatlerinde Gazze Şeridi’ni kuzeyden güneye bağlayan, Gazze Şehri’nin güneyindeki Raşid Caddesi’ndeki Nablusi kavşağına top atışı ve ateş açarak insani yardım bekleyen Filistinlileri hedef almıştı.

İsrail’in insani yardım bekleyen Filistinlilere yönelik saldırısında 118 kişi öldü, 760 kişi de yaralandı.

Kaynak: AABu içerik Recep Demircan tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yer: Esenyurt!  Sosyal medyada bu görüntüler konuşuluyor: Gerçek bambaşka çıktıYer: Esenyurt! Sosyal medyada bu görüntüler konuşuluyor: Gerçek bambaşka çıktı
Ümit Özdağ bunu şöyle anlattı: Ümit Özdağ bunu şöyle anlattı: “İlk defa duyacaksınız”! Şimdi de Afganlara geçici mülteci hakkı verecekler.”
Korkunç kaza!  Önce silahla öldürdü, sonra da arabasıyla vurdu.Korkunç kaza! Önce silahla öldürdü, sonra da arabasıyla vurdu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking