Güncel Haberler

Diyarbakır’da Burger King ve Starbucks’a baskın! “Cenk, cihat, şehadet” sloganları… İçişleri Bakanlığı devreye girdi

Starbucks ve Burger King şubeleri bir kez daha hedef alınırken, içerideki müşteriler korkudan hızla kaçtı… Diyarbakır'da cumartesi günü yaşananlar üzerine harekete geçildi.

İKİ ŞUBE DUA EDİYOR

Kayapınar Mahallesi'ndeki Starbucks şubesine giren kalabalık bir grup, ellerinde pankartlarla “savaş, cihat, şehitlik” sloganları atarak tekbirler attı.

A

Benzer görüntüler Burger King'in Sur'daki şubesinde de yaşandı. Her iki şirkette de maddi hasarın meydana geldiği öğrenildi.

ekran görüntüsü-4-dcn5

MÜŞTERİLER ŞAŞIRDI

Ayrıca müşterilerin panik halinde kaçışmaları da videoya yansıdı.

ekran görüntüsü-3-0dxz

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI GELİŞMEYİ DUYURDU

Sosyal medyada konuşulan olayla ilgili İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama geldi. Bakanlık, 16 kişi hakkında işlem yapıldığını kaydetti.

1-fbzt

BAŞSAVCILIK'A İADE EDİLECEKLER

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Diyarbakır'ın Sur ve Kayapınar ilçelerinde 22 Haziran 2024 Cumartesi günü iki ayrı işyerine giren 16 kişi hakkında soruşturma sürüyor. Savcılık.”Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Başsavcı nefes borusuna yiyecek sıkışan avukatı kurtardıBaşsavcı nefes borusuna yiyecek sıkışan avukatı kurtardı
Jeofizik çalışmalar yapıldı, yerler kazıldı!  O ilde aktif fay bulunduJeofizik çalışmalar yapıldı, yerler kazıldı! O ilde aktif fay bulundu
Puma, Jack&Jones, Calvin Klein... Şapkalarda indirimli fiyatlar Puma, Jack&Jones, Calvin Klein… Şapkalarda indirimli fiyatlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking