Güncel Haberler

Nilüfer Belediyespor Kulübü’nün yeni başkanı Muharrem Or – SPOR

Nilüfer Belediyespor Kulübü'nün olağanüstü genel kurul toplantısında yeni yönetim belirlendi. Yapılan oylamada Muharrem Or oybirliğiyle kulübün yeni başkanı seçildi. Nilüfer Belediyespor kulübünün olağanüstü genel kurul toplantısı Nilüfer Belediyesi Düğün Evi'nde yapıldı. Olağanüstü Genel Kurul'a Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir'in eşi Nuray Özdemir'in yanı sıra Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları Serpil Altun, Mahmut Demiröz ve Okan Şahin katıldı; Toplantıya Nilüfer Belediye Meclis üyeleri, CHP İlçe Başkanı Nilüfer Özgür Şahin, eski CHP İl Başkanı Turgut Özkan, Nilüfer Spor Kulübü eski Başkanı Tamer İşler ve genel kurul üyeleri katıldı. Olağanüstü Genel Kurul başkanlığını Yücel Akbulut yaptı. ile Hülya Akgül ve Kenan Daştan hazır bulundu. üyeler. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından faaliyet raporu, muhasebe raporları ve denetim kurulu raporları okundu. Raporlar oybirliğiyle beraat etti. Kulübün unvan ve tüzüğünde değişiklik yapılması teklifinde, kulübün adından “dernek” ibaresinin çıkartılarak Nilüfer Belediyespor Kulübü Muharrem olması kararlaştırıldı. Veya Olağanüstü Genel Kurul'un tek adayı olarak seçimlere katıldı. Muharrem Or konuşmasında, geçmiş dönemdeki çalışma ve hizmetlerinden dolayı Yönetim Kuruluna ve Cumhurbaşkanına teşekkür etti. Çok köklü bir kulübe sahip olduklarını iddia etmek ya da kulübün hentbol, ​​voleybol gibi bazı alanlarda okul haline geldiğini söylemek. Başarılarını daha üst seviyelere taşımayı hedeflediklerini belirten Ya da, yerel yönetimlerde spor politikasının ne olduğunun bilinciyle çalışacaklarını vurgulayarak, 50 yıldır atletizmle ilgilendiğini ve üst düzey antrenörlük belgesine sahip olduğunu ifade etti. Ya da ilk hedeflerinin şehrin tüm nüfusuna sağlıklı spor imkânı sunabilmek için gerekli altyapıyı sağlamak olduğunu ifade etti. Amacının ekipman, antrenör ve spor alanları sağlamak olduğunu anlattı. Özellikle voleybol ve hentbol gibi alanlarda altyapıyı güçlendireceklerini anlatan ya da bunu daha ileri götürebilecek bir sistem oluşturmak için çalışacaklarını kaydetti. İsmini sayamadığımız çok sayıda beden eğitimi öğretmeninin bulunduğunu belirten ya da kendilerinin de faydalanmak istediklerini belirten Dr.
Genel kurul üyelerinin Nilüfer Belediyespor kulübünü emin ellere bıraktığını belirterek, sporun her kademesini kapsayan doğru politikaları uygulayacaklarını vurguladı. Bazı üniversitelerden akademisyenlerle görüştüklerini belirten ya da yerelde ve genel olarak nasıl bir spor politikasının uygulanması gerektiğine dair bir seminer planladıklarını açıkladı. Veya, “Uygulama olgunluğuna ulaşır ulaşmaz bunu kamuoyuyla paylaşacağız. Spor politikamızı politika çerçevesinde belirleyeceğiz” dedi. Konuşmanın ardından oylama başladı. Yönetim Kurulu asil ve yedek üyeleri, Denetim Komitesi asil ve yedek üyeleri ile Disiplin Kurulu asil ve yedek üyeleri oybirliğiyle belirlendi. Oylamanın ardından seçilen isimler şöyle:
Yönetim Kurulu Başkanları: Muharrem Or, Fikret Ocakoğlu, İlker Mehmet Şener, Adalet Yılmaz, Orhan Akyürek, Mehmet Aral Atalay, Akın Uludağ, Düzgün Şimşek, İsmail Yavuz, Mahmut Demiröz, Şebnem Köroğlu, Yücel Akbulut, Salih Ay, ül See Deniz, Mehmet Murat Kaçar Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri: Şenol Nazif Köse, Mehmet Doğuş Bilgin, Salih Güleç, Kemal Atan, Resul Tarman, Özlem Güneş, Furkan Yavuz, Birol Aksu, Emrah Mutlu, Ekrem Erk, Şevki Yılmaz, Hafize Usturalı, Murat Şakir Cesur. Ezgi Yıldırım, Kenan Daştan. Denetleme Kurulu Başkanı: Mehtap Esen, Pelin Sevgi, Demirhan Aslan Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı: Olcay Keskin, Mustafa Aslan, Namık Kemal Han Disiplin Kurulu Başkanı: Berna Hacer Bilici, Ali Sezgin, Gökçe Güney: Mustafa Budak, Haydar Tuncay Geyik, Şahin EmirKaynak: ( guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu